Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. SUPRASORB SENS. MULTISITE 12X15 CM 1ks

SUPRASORB SENS. MULTISITE 12X15 CM 1ks

silikónový penový obväz 1ks

Silikónový penový obväz Suprasorb® P sensitive sa skladá zo silikónovej kontaktnej vrstvy s ranou, vrstvy PU peny, vrstvy superabsorpčnej podložky a v... celý popis
Dostupnost
do 3 dní
12,80 EUR
11,64 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:262
Kompletní specifikace

Silikónový penový obväz Suprasorb® P sensitive sa skladá zo silikónovej kontaktnej vrstvy s ranou, vrstvy PU peny, vrstvy superabsorpčnej podložky a vodeodolného filmu priepustného pre vodnú paru. Jemná silikónová vrstva sa dá zdvihnúť a premiestniť bez toho, aby stratila svoju priľnavosť. Vrstva absorpčnej podložky poskytuje vysokú absorpciu a zadržanie exsudátu.

Možnosť objednať minimálne 3ks.

Silikónový penový obväz Suprasorb® P sensitive sa môže použiť na ošetrenie všetkých rán za predpokladu, že sú stredne až silno exsudujúce a povrchové až hlboké:

 • dekubity
 • vredy na nohách a chodidlách
 • traumatické rany
 • chirurgické rany
 • miesta odberu štepu
 • kožné trhliny
 • popáleniny (1. a 2. stupňa)

Použitie:

 1. Ranu vyčistite v súlade s bežnými postupmi.
 2. Okolitú kožu dôkladne osušte.
 3. Odstráňte sťahovacie fólie a aplikujte priľnavou stranou na ranu. Pri hlbokých ranách prípadne aplikujte obväz na ranu podľa návodu na použitie príslušného krytia.
 4. Obväz by mal v prípade menších rán presahovať na suchú okolitú kožu aspoň 1-2 cm a   u väčších rán má presahovať ranu o 5cm.

Upozornenie:
Silikónový penový obväz Suprasorb® P sensitive nepoužívajte spolu s oxidantmi, ako sú roztoky chlórnanov alebo peroxidu vodíka.
Ak sa objaví sčervenanie alebo senzibilita, prestaňte produkt používať.
Silikónový penový obväz Suprasorb® P sensitive môže na mieste zotrvať až 7 dní podľa pacientovho stavu a úrovne exsudácie.
Pri nepretržitom používaní nesmie doba nosenia prekročiť 30 dní.