Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Esenciálne oleje
  3. doTERRA Deep blue 5ml

doTERRA Deep blue 5ml

  • Novinka
  • TOP produkt

olej protizápalový, na artritídu, reumatizmus

Tento olej a jeho celá produktová rada budú na európskom trhu dostupné cca do konca roka 2022. Od januára jeho dovoz do Eú končí, z dôvodu vysokého ob... celý popis
Dostupnost
skladom
43,20 EUR
36,00 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:805
Kompletní specifikace

Tento olej a jeho celá produktová rada budú na európskom trhu dostupné cca do konca roka 2022. Od januára jeho dovoz do Eú končí, z dôvodu vysokého obsahu účinných látok, ktoré majú  liečivý efekt. 

Deep Bluse- zmes na ukľudnenie a úľavu od bolesti

Pôsobenie: chladivý, zkľudňujúci účinok na boľavé kĺby a ďalšie bolesti v tele. Pomáhá regulovať zápalové procesy. Podporuje zdravú zápalovú reakciu a potláča chronické zápalové procesy, ktoré oslabujú imunitný systém a poškodzujú tkanivá.

Zoženie:Gaultéria indiánska , Gáfor, Rumanček pravý, Marocký rumanček, Peppermint, Helichrysum, Osmanthus.

Gaultéria indiánska (Wintergreen), rod. Ericaceae): ukľudňujúci olej, ktorý sa používa na tlmenie bolesti a svalových kŕčov. Protizápalové pôsobenie, stimuluje pečeň. Pôsobí protikŕčovo, protizápalovo. Obsahuje 99% metyl salicylátu, ktorý pôsobí podobne ako kortizón. Pomáhá pri artritíde, reumatizme, zápalu šliach, vysokému krvnému tlaku a kŕčoch. Vo všeobecnosti sa používa na všetky problémy súvisiace so zápalom kostí, svalov a kĺbov. (zdroj: https://sk.odowell.com/methyl-salicylate.html)

Gáfor (rod. Lauraceae): stálezelená drevina. Olej je destilovaný z dreva. Gáfor sa ľahko vstrebáva a pôsobí chladivo, podobne ako mentol. Do tejto zmesi je zaradený pre svoje tlmiace a  upokojujúce účinky.

Rumanček pravý: pôsobí protizápalovo, upokojuje autonómny nervový systém, tlmí bolesti. Pomáhá znižovať krvný tlak. Uľavuje pri artritíde a reumatizme.

Marocký rumanček: pôsobí protizápalovo, redukuje bolesť, ulevuje pri pálení a svrbení, upokojuje nervy, funguje ako antihistaminikum (pomáha potlačiť alergické reakcie), pomáha pri nízkom tlaku, pri artritíde a reumatizme.

Peppermint  (Mäta pieporná): protizápalové pôsobenie, obnovuje poškodené tkanivá. Upokojuje a ochladzuje, môže pomôcť s artritídou a reumatizmom.

Helichrysum italicum (slamiha talianska): pôsobí antikoagulačne, čistí krv a zlepšuje krvný obeh. Pôsobí anesteticky, rozpúšťa krevné zrazeniny. Má veľmi silný protizápalový účinok, pomáha redukovať zápal aj v mozkových plenách. Na psychickej rovine pomáhá zbaviť sa hnevu, ktorá bráni odpustit a pokračovať ďalej. Účinok: mukolytický, expektoračný, antispasmodický, stimuluje pečeň, redukuje jazvy a kožné škvrny, vyrovnáva krvný tlak, chelátuje (vstrebáva) chemické látky a toxíny.

Osmanthus (vôňokvetka): Tento druh vôňokvetky pochádza z Ázie. Má žlté kvety a exotickú vôňu. Pôsobenie protizápalové, je neuroprotektívny, má antioxidačné účinky. Jedna z 10 tradičných čínskych rastlín. Jej kvety sú vysoko aromatické a používajú sa v niektorých najdrahších parfémoch sveta. V čínskej medicíne sa používa na redukciu hlienu a stagnáciu krvi.
Indikácia: artritída, bolesti chrbta, bolesti kostí, brucha, fibromyalgie, zápaly, bolesti kĺbov, svalové bolesti, bolesti hlavy.
Aplikácia: aplikujte na chrbát vo forme obkladu a na reflexné body tela. Pri ostatných bolestiach v tele sa aplikuje priamo na postihnuté miesto.
Upozornenie: opakované použitie môže mať za následok zvýšenú citlivosť pokožky. V tehotenstve používať opatrne.
Zboží zařazeno v kategoriích