Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Zdravotnícky materiál
  3. TEST NA COVID 19 1KS- výterom z nosa

TEST NA COVID 19 1KS- výterom z nosa

  • Novinka
  • TOP produkt

koronavírus

Balenie obsahuje: TEST NA COVID 19 NÁDOBKU S KONTROLNÝM ROZTOKOM SKÚMAVKA S LIEVIKOM- PIPETA NÁVOD NA POUŽITIE VÝTEROVÁ TYČINKA Kazeta pre rýchly te... celý popis
Dostupnost
skladom
15,00 EUR
12,50 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:704
Kompletní specifikace

Balenie obsahuje:

  • TEST NA COVID 19
  • NÁDOBKU S KONTROLNÝM ROZTOKOM
  • SKÚMAVKA S LIEVIKOM- PIPETA
  • NÁVOD NA POUŽITIE
  • VÝTEROVÁ TYČINKA

Kazeta pre rýchly test na antigén nového vírusu SARS-COV-2, výterom, slúži na kvalitatívnu detekciu antigénu vírusu vo výtere z nosohltanu a dutiny ústnej, pomocou imunochromatografickej metódy. Jeho identifikácia je založená na monoklonálnych protilátkach špecifických pre antigén nového koronavírusu. 

Testovacia kazeta- imunochromatografický test s membránou , ktorý využíva vysoko citlivé protilátky proti novému koronavírusu. 

Kazeta sa skladá z 3 častí: podložky pre vzorku,podložky pre činidlo a reakčnej membrány. Membrána pre činidlo obsahuje spomínané protilátky, konjugované koloidným zlatom. Reakčná membrána obsahuje sekundárne protilátky proti Covidu-19, a polyklonálne protilátky proti myšaciemu globulínu, ktoré sú na membráne už imobilizované. 

Keď je vzorka nanesená do okienka pre vzorku, konjugáty vysušené v podložke pre činidlo sa rozpustia a migrujú spoločne so vzorkou. Ak je vo vzorke prítomný nový vírus covid-19, komplex vytvorený medzi konjugátom proti novému vírusu a vírusom samým, sa zachytí pomocou špecifických monoklonálnych protilátok imobilizovaných v testoivacej oblasti T. Bez ohľadu na to, či vzorka vírus obsahuje alebo nie, migruje roztok ďalej a stretáva sa s ďalším činidlom (protilátkami proti myšaciemu IgG), ktoré naviaže ostávajúce konjugáty, čím v kontrolnej oblasti C vznikne červený prúžok.  

Zboží zařazeno v kategoriích